Ku po ikën bashkëshortja e Ramës me djalin? (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama me çdo kusht ka mundur që ta mbajë larg mediave për të fotografuar djalin e tij të vogël, i cili ende nuk i ka mbushur 2 vjeç.

Linda Rama është fotografuar në autobusin e aeroportit të Romës, teksa mbante në krahë djalin e saj, Zahon.

Fotoja është publikuar nga “Gazeta Shqiptare” dhe bëhet me dije se Linda Rama së bashku me të birin po ktheheshin nga Italia për në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2016, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori