Kthesa e papritur, i forti i Vlorës tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht
Zani Çaushi tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht… Gjykata pritet të pushojë çështjen.

Deri tani, dy seanca gjyqësore ishin zhvilluar në Gjykatën e Korçës dhe më 17 korrik ishte caktuar seanca e radhës për të shqyrtuar kërkesën e Caushit.

Çështja po gjykohej nga gjyqtari i çështjes, Selajdin Pysqyli.
Shtuar më 17/07/2020, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori