E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
Kryeqyteti i Armenisë në alarm, dronët azerë shkaktojnë frikë (VIDEO)
Tre dronë janë rrëzuar nga forcat armene duke u shkatërruar përfundimisht.

Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri i Armenisë i cili bën me dije se dronet janë rrëzuar në provincat Kotayk dhe Gegharkunik.

Ndërkohë po punohet për shkatërrimin e dronit të katërt, i cili ende nuk është rrëzuar.

Në pamjet e publikuara duket se rrëzimi i tyre ka ngjallur panik te banorët.
Shtuar më 01/10/2020, ora 22:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori