Kryemadhi: Rama i mbaruar, mjafton të merret një psikolog
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar në News24 se Ramës po i vjen fundi dhe se për ta vërtetuar këtë mjafton të merret një psikolog.

“Çdo ditë do ketë protestë, protesta nuk është për ti shkaktuar ankth qytetarëve. Protesta e qytetarëve të shqipërisë është ankth për Edi Ramën, se ai nuk e di çfarë do ndodhë, se opozita nuk e drejton më protestën, por vetë qytetarët.”-tha Kryemadhi.

"Për mua është i mbaruar Edi Rama. Mjafton të merrni një psikolog profesional dhe tëshikoni të gjitha artikulimi dhe shikoni se ky njeri ka rënë tashmë. Vetëm duhet të bëjë daljen e tij që të dalë i palagur"-shtoi ajo. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori