Kriza PS-LSI, reagon Basha: Boll bëtë shfaqje…
Koalicioni qeverisë PS-LSI prej disa kohësh gjendet në një valë tensioni të pasuar nga akuza dhe kundërakuza nga të dyja palët.

Por për kreun e Demokratëve,Lulzim Basha në të vërtetë nuk ka asnjë tension dhe sipas tij janë shfaqje për publikun.

“Boll me shfaqet sikur kanë grindje me njëri tjetrin, jo po do na bëni edhe opozitën, pak bëtë qeverisje këto vite, opozita është këtu në shesh, këta këtej (drejton gishtin nga Kryesia e Kuvendit) janë vetëm paterica e këtij këtej (drejton gishtin nga Kryeministria)” -tha Basha nga “çadra e lirisë” përballë kryeminsitrisë./albeu.com/
Shtuar më 19/03/2017, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori