Krimet e Rënda marrin vendimin për të ndaluarit e grabitjes së Rinasit
Ditën e sotme është dhënë masa e sigurisë për 3 të arrestuarit që dyshohet se kanë marrë pjesë në grabitjen e Rinasit.

Mësohet se Krimet e Rënda kanë dhënë masën e sigurisë 'arrest me burg' për Oltjon Veselin, Saimir Çelën dhe Reinaldo Sulën.

Ndërkohë Alkond Bengasin mëoshet se ka rrëfyeër gjithçka në Prokurori ku nga dëshmia e tij pritet të bëhen arrestime të tjera./albeu.com/

Shtuar më 24/04/2019, ora 14:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori