Krijesa misterioze që po tmerron banorët në Argjentinë (FOTO LAJM)
Pëlqej
Një qënie e pazakontë po tmerron qytetarët e qytetit Santa Fe në Argjentinë, shkruan albeu.com.

Sipas mediave lokale kjo krijesë del vetëm natën dhe po gjuan qen ndërsa frikëshet nga kontakti me njerëzit.

Ende nuk dihet se çfarë lloji është por sipas një fotografie duket si qen i shartuar me një gjallesë tjetër./albeu.com.
Shtuar më 16/04/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori