Kreu i SHISH dhe dy drejtues Prokurorish takohen me kryeprokurorin Llalla
Në lidhje me hetimet për pajisjen përgjuese ilegale të policisë, kryeprokurori Adriatik Llalla ka thirrur në takim drejtorin e SHISH Visho Ajazi Lika, kreun e Prokurorisë së Tiranës, Petrit Fusha dhe kreun e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj.

Llalla ka kërkuar që të njihet me hetimet për aparaturën "IMSI CATCHER", me të cilën dyshohet se janë kryer përgjime të pa autorizuara. /albeu.com/

Shtuar më 09/06/2016, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori