KQZ zyrtarizon një tjetër kandidat për Bashkinë e Tiranës
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar sot Arben Skënderin si kandidat për kryetar bashkie në Tiranë, nga radhët e partisë Bindja Demokratike.

Skënderi u votua me 4 vota pro nga mazhoranca dhe një votë kundër nga kryetar i KQZ, Klement Zguri, i cili kërkoi verifikimin e vërtetimeve.

Arben Skënderi do të garojë me kandidatin e PS dhe kryebashkiakun aktual Erion Veliaj.
Shtuar më 20/05/2019, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori