Koronavirusi vret në moshën 50 vjeçare punonjësin e Forcës së Sigurisë së Portit Detar
Një punonjës i Forcës së Sigurisë Detare në Portin e Shëngjinit ka humbur betejën me koronavirusin.

Lajmi i hidhu është bërë me dije Drejtoria e Portit Detar Shëngjin.

Sipas njoftimit, 50 vjecari ishte i shtruar prej një jave në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

“COVID-19, i mori jetën kolegut tonë Ardian Dardha, punonjës i Forcës së Sigurisë së Portit Detar Shëngjin !Nuk ishte thjesht koleg, por shok , mik, njeri i veçantë për të gjithë ne ! I shprehim ngushëllimet tona të sinqerta, familjes dhe të afërmëve për humbjen e njeriut të tyre! 50-vjecari nga Ishte prej nje jave i shtruar ne spital ne gjendje te rende shendetesore. Do na mungosh Ardian! U prehsh në paqe koleg”, thuhet në njoftim.
Shtuar më 20/11/2020, ora 10:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori