Korçë, makina humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur
Dy persona janë plagosur në hyrje të qytetit të Korçës. Automjeti që drejtonte njëri prej tyre për shkak të shpejtësisë dhe mungesës së kontrollit është përplasur me një shtyllë të ndriçimit të qytetit.

Silvjano Gjoza nga Bilishti 31 vjeç mbeti i plagosur rëndë, ndërsa Arjan Latifi 41 vjeç është personi tjetër i aksidentuar.

Të dy të plagososurit janë dërguar në spitalin rajonal, por gjendja e tyre sipas mjekëve është e rëndë.

Shtuar më 09/07/2019, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori