Kontroll në Portin e Durrësit, dyshohet të jetë fshehur kokainë
Policia ka nisur kontrollet në kontenierët që ndodhen në Port, pasi dyshohet se në një prej tyre ka kokainë.

Kontrollet po kryhen nga një grup agjentësh të sektorit antidrogë të shoqëruar nga Prokurori i KrimeveRënda.

Si pasojë e operacionit mësohet se një person është ndaluar dhe tre prej tyre janë shpallur në kërkim.

Shtuar më 26/09/2019, ora 17:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori