Kjo nuk pritej, Chiara Ferragni uron në shqip Dua Lipën (FOTO LAJM)

Dua Lipa feston sot ditëlindejn e saj të 25 dhe rrjeti është mbushur me urime për të.

Ndryshe nga ditëlindjet e tjera këtë viti Duan e ka gjetur larg familjes së saj edhe pse urimit ishin njësoj të përzemërta.

Por ajo që çuditi të gjithë shqipëtarët është urimi i fashionistes italiane, Chiara Ferragni.

Chiara ka postuar një foto me Duan në Instagram, ku ndër të tjera shkruan: “U bëfsh 100 vjeçe zemër!”

Gëzuar ditëlindjen ëngjëll @dualipa Shpresoj të të shoh së shpejti U bëfsh 100 vjeçe zemër!”./albeu.com/
Shtuar më 22/08/2020, ora 14:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori