Kishte paralajmëruar tërmete, reagon Meta
Presidenti i Republikes Ilir Meta shpreh keqardhjen per termetin qe ka tronditur vendin tone e ne vecanti Qarkun e Durresit dhe Tiranes.

Presidenti Meta shpreson per sa me pak deme dhe pasoja nderkohe qe eshte i rendesishem monitorimi i situates ne vazhdimesi dhe informimi i qytetareve nga strukturat pergjegjese shteterore.

Presidenti Meta po e ndjek situaten me vemendje dhe shqetesim.
Shtuar më 21/09/2019, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori