Kishte frikë të dilte në sallën e gjyqit, 47 vjeçari vret veten
Një 47-vjeçar nga fshati Bënç i Tepelenës i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri.

Mësohet se T.Dura ka punuar si taksixhi, ndërsa është vënë në pranga disa kohë më parë nën akuzën e trafikut të klandestinëve.

Mësohet se ai ka qenë nën masën e arrestit të shtëpisë, dhe ka pasur sot ditën e gjyqit, nga frika dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri.
Shtuar më 28/01/2021, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori