Kishin ngarkuar çantat plotë me hashash, si u kapën 4 shqiptarët në greqi
Policia greke ka arrestuar katër shqiptarë të cilët kanë kaluar kufirin e gjelbër ku me vete kishin edhe 4 çanta të mbushura me marjuanë.

Operacioni është zhvilluar pas mesnate në Ampelia të Igumenicës, dhe si provë materiale shqiptarëve u janë sekuestruar 4 çanta që përmbanin 47 pako me 76 kg marijuan si dhe 4 celularë.

Shqiptarët e vënë në pranga janë të moshës 20, 22, 30 dhe 41- vjeç . /albeu.com/


Shtuar më 06/10/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori