Kim Kardashian dhe Kanye West konfirmojnë ndarjen me veprimin e fundit (FOTO LAJM)

Kim Kardashian Kanye West nuk po ndjekin më terapinë e këshillimit, një veprim që konfirmon thashethemet që kanë qarkulluar javën e fundit se po shkojnë drejt divorcit. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” dhe reperi kanë ndjekur prej disa kohësh një terapi, në përpjekje për të rregulluar marrëdhënien e tyre.

Mediat e huaja raportojnë se Kim është takuar me avokaten Laura Wasser javët e fundit. 40-vjeçarja ka jetuar veçmas nga Kanye, pasi lidhja e tyre u bë më toksike gjatë muajve të fundit. Një burim tha për “Useekly” se: “Kim dhe Kanye nuk kishin asnjë mundësi tjetër përveç se të jetonin të ndarë sepse komunikimi midis tyre ishte bërë kaq toksik”.

Bashkëprindër të rinj: Kim dhe Kanye u martuan në Firence, Itali përsëri në maj të 2014 dhe ata ndajnë vajzat North, shtatë, Çikago, tre, djemtë Saint, pesë dhe Psalmin, një

“Ata hynë në pjesën e fundit të vitit 2020 me qëllimet më të mira dhe donin të gjenin një mënyrë për t’u marrë vesh kur kaluan kohë së bashku. Por arritën në pikën ku grindjet shkuan në konfrontime dhe meqenëse asnjëri prej tyre nuk donte që fëmijët të ekspozoheshin ndaj kësaj armiqësie, qëndruan larg.”, u shpreh burimi.

Një tjetër burim tha: “Kanye është xheloz për kohën që Kim i ka kushtuar reformës në burg dhe fëmijëve. Kanye donte që familja të transferohej në Wyoming me kohë të plotë. Kim thjesht nuk e sheh veten dhe fëmijët me kohë të plotë në Wyoming.” Burimi shtoi se edhe pse kanë ndjekur terapi për të shpëtuar martesën e tyre, dyshja “nuk ka ndjekur një seancë të përbashkët”.
Shtuar më 19/01/2021, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori