"Këshilli si organizëm seksual", gafa e Vasilit bëhet virale në rrjet (VIDEO)
Një video e Petrit Vasilit është bërë virale ne rrjetet sociale.

Ai ka dalë nga mbledhja e Këshillit Politik ku ka folur në lidhje me funksionin e kësaj organizate dhe sesa i pakënaqur është nga mënyra si Partia Socialiste po e menaxhon situatën.

Por duke folur ai ka bërë një lapsus disi të pazakontë që nuk i ka shpëtuar rrjetit.

"Nga dëshira e shfrenuar e PS për ta kthyer Këshillin Politik në një organizëm seksual.. konsensual"-është shprehur ai duke korrigjuar veten. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2020, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori