Kërkon të flasë në Opinion, Rama refuzohet sërish nga studentët
Studentët janë ftuar mbrëmjen e sotme në Opinion, ku kanë flur sërish për kërkesat e tyre dhe sesi nuk kanë ndërmend të bëjnë negociata.

Pkërisht këtë moment ka dashur ta shfrytëzojë kryeministri Edi Rama për të hyrë në negociata me ta.

Po kjo kërkesë e Ramës është refuzuar menjëherë dhe njëzëri nga studentët.

“Jo, jo, jo, kurrsesi. Ky emision nuk duhet kurrsesi duhet të përdoret për negociata”, u shprehën studentët. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori