Kërcënoi se do hidhej nga vinçi, zbret pas negociatave 35-vjeçari
Një person, paranë Pallatit të Kulturës në Tiranë, hipi në një vinç dhe kërcënoi se do të hidhej nga atje evtëm pak minuta më parë.


Ngjarja ndodhi pranë Pallatit të Kulturës në Tiranë, ku një 35-vjeçar i identifikuar si Saimir Zalli nga Lezha, hipi në një vinç dhe kërcënonte që do të hidhej nga atje.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe ende nuk dihen shkaqet që e kanë detyruar personin që të marrë këtë veprim.

Pas negociatës me Policinë ai ka zbritur.
Shtuar më 16/10/2017, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori