Kërcasin armët në Tiranë, plas sherri mes grupeve të të rinjve
Një sherr mes dy grupe të rinjsh ka përfunduar metë shtëna armësh pasditen e sotme në zonën e Laknasit në Tiranë.

Akoma nuk janë zbardhur shkaqet e kësaj përplasjeje.

Sipas burime policore bëhet e ditur se fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2018, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori