Këngëtarja shqiptare ngre temperaturat, me bikini në mes të dëborës
Këngëtarja shqiptare, Vesa Smolica, i ka befasuar të gjithë me fotot e publikuara këtë fundjavë. Kur i gjithë vendi dhe Evropa është përfshirë nga acari, ajo duket se nuk i ka problem temperaturat.

Vesa ka publikuar në Intagram dy foto ku shfaqet e veshur me bikini në mes të dëborës.

Vetëm me një pallto hedhur supeve Smolica ka pozuar e qetë, pavarësisht se temperaturat mund të jenë minus disa gradë.

“A ma nxeht mrena a jashtë?”, me këtë pyetje e ka shoqëruar ajo postimin e saj.

Shtuar më 17/01/2021, ora 17:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori