Këngëtarja rrëfen masakrën në Vlorë: Ishte tmerr, plumba ngado (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte mbrëmjen e djeshme ne lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhi masakra qe la te vdekur 33-vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe te plagosur 3 të tjerë.

Sipas të dhënave lokali ku ndodhi ngjarja mbrë më njihet për netët me muzikë live.

Ajo ka komentuar te “Panorama” për tmerrin qe kishte pare me sy momentet e ngjarjes.

Ne galeri lexoni pershkrimin e ngjarjes nga kengetarja. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.