Këngë e valle për pacientët, Asambli mban koncert te Sanatoriumi
Teksa prej ditësh apo javësh ndodhen në izolim në spitalin e Sanatoriumit, ditën e sotme Asambli i Këngëve dhe Valleve ka vendosur të dhurojë koncert për pacientët.

Koncerti po bahet në ambientet e jashtme të spitalit, ndërsa pacientët dhe mjekët e ndoqën nga ballkoni.

Nuk munguan as ata të cilët ja morën këngës dhe valles duke harruar kështu për pak momente betejën e vështirë më koronavirusin.


Shtuar më 25/11/2020, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori