Kë la brenda dhe kë jashtë? Del lista me 15 anëtarët e kryesisë së PD-së
Janë zgjedhur anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike.

15 emrat e tyre vijojnë si më poshtë:

Dhurata Çupi

Endri Hasa

Enkelejd Alibeaj

Eno Bozdo

Fatbardh Kadilli

Flamur Noka

Florian Mima

Grida Duma

Izmira Ulqinaku

Jamarbër Malltezi

Jorida Tabaku

Kreshnik Çollaku

Oerd Bylykbashi

Tomorr Alizoti

Oriola Pampuri
Shtuar më 19/01/2019, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori