Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
I riu arrestohet për dhunë ndaj familjes, motra: Më përdhunoi
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur në një familje në Kavajë, ku vajza e mitur pretendon se është përdhunuar nga vëllai.

Perpos kësaj, i riu ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike edhe ndaj prindërve A. Daka dhe R. Daka.

Lidhur me këtë rast, uniformat blu kanë bërë të mundur mbrëmjen e djeshme që ta vinin në pranga A. Dakën, 20 vjeç, nga fshati Koçaj.

Të njëjtat burime shtojnë se në momentin e arrestimit, të riut i janë gjetur dhe sekuestruar me cilësinë e provës materiale 1 armë zjarri pushkë model 56. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2017, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së