Kapet një ndër peshkaqenët më të rrezikshëm në Himarë (FOTO LAJM)

Një peshkaqen dem ka rënë në rrjetën e peshkatarëve të Himarës.

Ai është rreth 2 metra i gjatë dhe peshon 100 kg.

Peshkaqeni dem njihet si një nga speciet më të rrezikshme që jeton në ujrat e kripura.

Peshkaqeni që shihni në këto foto, është kapur nga peshkatarët ditën e djëshme dhe po bëhen virale në rrjet.

Shtuar më 30/09/2019, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori