Kapet në Kakavijë shqiptari i shumëkërkuar, ishte kërkim për trafik droge në Itali
Policia greke ka arrestuar në Kakavijë një shqiptar të shumëkërkuar, i cili po tentonte që të hynte në shtetin helen.

Burime për ‘BalkanËeb’ bënë me dije se shqiptari, ideniteti i te cilit nuk dihet, kishte kaluar doganën shqiptare.

Nga verifikimi ne sistem, ai rezulton i kërkuar nga policia italiane për trafikimin te një sasie te madhe droge për të cilën është dënuar me 2 vjet heqje lirie dhe 5000 euro gjobe.

Shtuar më 17/01/2021, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori