Kapet në Itali, pasi në Rinas kaloi 4 kg lëndë narkotike në valixhen e rrabave
Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 4 kilogramë marijuanë të fshehur në valixhe.

Sikurse shkruajnë mediet italiane shqiptari ishte nisur nga Rinasi me avion dhe sapo ishte kishte mbërritur në Brignole ishte arrestuar.

Arrestimi i tij erdhi si rezultat i kontrolleve rituale që u bëhen bagazheve të pasagjerëve, ndërsa tashmë pritet dhënia e masës së sigurisë për shqiptarin.
Shtuar më 19/09/2019, ora 19:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori