Kapet me kokainë shqiptari në Itali
Një 40-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga e karabinierëve pasi i është gjetur nëj sasi e konsiderueshme lende narkotike e llojit të fortë.

Sipas mediave italiane arrestimi i shqiptarit është bërë në Urbino pas një kontrolli rutine të bërë në makinën e tij.

Policia gjeti një sasi prej 57 gram kokainë të pastër në bagazhin e makinës.

Kërkimet më pas u zhvendosën në banesën e 40-vjeçarit shqiptar, ku edhe aty iu gjetë një sasi prej 13 gram kokainë dhe disa materiale për paketim./albue.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori