Kapet "mat" aktorja shqiptare, zbulohet lidhja me futbollistin afrikan (FOTO LAJM)

Adriana Matoshi ka konfirmuar se është në një lidhje të re dashurie. Aktorja nga Kosova zbuloi romancën me futbollistin Keith Groeneveld, i lindur në Afrikën e Jugut dhe rritur në Belgjikë. Në një intervistë për “Prive” aktorja rrëfeu sesi ka lindur historia e tyre e dashurisë.

“E që unë e kam një lokal ku rri aty dhe Keith ka ardhur aty edhe e kam parë shumë më parë, e kam pritur si klient dhe kemi folur ‘Si je, a je mirë?’ po vetëm kaq. Ne jemi duke u ndjerë shumë mirë me njëri-tjetrin, e kuptojmë njëri-tjetrin jashtëzakonisht shumë. Unë më përpara nuk e kam njohur Keithin, as Keithi nuk e ka ditur kush jam unë.”, tha aktorja.

Ndërsa futbollisti u shpreh: “Për herë të parë e pashë në Dar, vura re se ka një zemër të mirë dhe të madhe. Është shumë e sjellshme, pastaj herën e parë që dolëm për darkë folëm për shumë gjëra. Folëm për jetën e saj, jetën time dhe për gjithçka. Për planet dhe synimet tona dhe pastaj më “zuri”. Kjo përshtypje dhe mbeti në mendjen time gjatë gjithë kohës.”
Shtuar më 31/10/2020, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori