Kapet kafsha misterioze që ishte makth i banorëve (VIDEO)
Një burrë u trondit nga pamjet që shfaqën një kafshë misterioze që po ecte në oborrin e shtëpisë së tij, rreth orës 2 të mëngjesit
Pamjet tregojnë kafshën, e cila ka katër këmbë dhe një bishtë të gjatë i cili prek tokën.

Bishti është gjëja që e bën këtë krijesë vështirë për t’u identifikuar, pasi trupi i ngjanë mjaftë shumë qenit.

Burri postoi pamjet në rrjetet sociale, duke kërkuar nga njerëzit që t’I tregojnë, nëse ata e dinë se çfarë mund të ishte kjo kafshë.

Disa nga komentuesit thonin se bëhet fjalë për Chupacabra, që thuhet se është një krijesë legjendare e folklorit me origjinë nga Amerika Latine.

Të tjerë besonin se ishte një Tiger Tasmanian, i njohur ndryshe si Thylacine, një kafshë që është zhdukur për më shumë se 80 vjet.Shtuar më 06/06/2018, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori