Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Kapet çifti shqiptar në Itali, kthyen bodrumin në laborator kokaine
Një çift shiptar është arrestuar nga karabinierët pas një kontrolli në banesën e tyre.

Policia njofton se çifti jetonte në zonën e Padernos dhe gjatë kontrollit në bodrumin e tyre janë gjetur materiale të nevojshme për një laborator kokaine.

Gjithashtu çiftit shqiptarë u janë sekuestruar edhe 4.900 eurosh, edhe pse rezultonin të ishin të papunë. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori