Kaos në zonën më popullore të Tiranës, policia rrethon vendin pas vrasjes
Një atentat i ka marrë jetën një personi dhe ka plagosur dy të tjerë në zonën e ish-bllokut në Tiranë.

Si një nga zonat më të populluara dhe ku gëlon jeta e natës, njerëzit kanë qenë të shumtë përreth por aktualisht policia ka rrethuar vendin e krimit.

Edhe qarkullimi pranë kësaj zone është ndaluar, ndërkohë që kaosi ka përfshirë këtë pjesë të Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori