Trafiku shkakton kaos në Tiranë, ambulanca ngec 40 minuta mes makinave (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditëm e sotme në rrugët e Tiranës është krijuar një trafik tepër i rënduar.

Kryqëzimet kryesore të qytetit janë të bllokuara, dhe lëvizja e automjeteve bëhet shumë ngadalë.

Në "inbox-in" e redaksisë kanë mbërritur mesazhe ku raportojnë se një ambulancë ka ngecur për rreth 40 minuta në trafik pa mundur të lëvizë.

Ditën e sotme janë shtuar më shumë makina që hyjnë në kryeqytet pasi univeristet kanë hapur dyërt për studentet të cilët vijnë nga vende të ndryshme të Shqipërisë, por që ka kapur të papërgatitur Tiranën. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori