Kamioni shpërthen në flakë në autostradë, aksidenti shkakton kaos dhe radhë të gjatë makinash
Një radhë e gjatë kilometrike makinash ka bllokuar trafikun në Pontina, 5 kilometra larg Romës.

Ngjarja ka ndodhur për shkak të një aksidenti të rëndë sot rreth orës 7 të mëngjesit.

Sipas raportimeve të disa përdoruesve të Facebook, një kamion u përmbys duke shkaktuar zjarr.

Disa ambulanca dhe një ekip zjarrfikës mbërritën në vendngjarje. Zjarrfikësit arritën të shuanin zjarrin, por ende nuk dihet nëse dikush është plagosur apo ka pësuar dëme nga flakët.


Shtuar më 25/06/2020, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori