E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Kamioni i ushtrisë që shërben si hotel (FOTO-LAJM)

Ai ishte kamion i një brigadë zjarri dhe tani është kthyer në një hotel për dy persona ku për një natë pagesa është 60 paundë. I vendosur në fshatin skocez Aviemore, "The Beermoth" është një mënyrë alternative për ti ofruar klientëve një kamping të zbuluar.

Kamioni hotel është e pajisur me një kuzhinë të vogël, dysheme me parket lisi, një sobë, një krevat dopio, ndërsa ai të ofron edhe pamje të mrekullueshme të bukurisë natyrore përreth. /albeu.com/

Shtuar më 12/04/2014, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori