Kamera e fshehtë/ Taksisti shan Veliajn, por ai i futet në makinë (VIDEO)
Dje në mbrëmje në emisionin “Xing me Ermalin” u transmetua një kamera e fshehtë që ishte xhiruar me një nga taksistet e kryeqytetit, i cili provokohet nga Ermal Mamaqi dhe një tjetër “aktor”, për të mësuar mendimin e tij për kreun e Bashkisë.

Kur njëri nga ata i thotë për Veliajn se që kur ka ardhur në krye të Bashkisë në Tiranë ësahtë bërë më trafik se ç’ka qenë, taksisti thotë: “Të na falni thotë, më llafazan që është pupupu”.

Kur hyn edhe Veliaj në taksi, Ermali i thotë: Ca gjëra s’i ke bërë të gjitha në rregull, edhe ky po thoshte po ngaqë u fute në makinë e ndërroi muhabetin.

Taksixhiu: Unë rri në makinë thash
Veliaj: E di unë që ka ca që thonë se edhe shiun e ka në dorë kryetari.
Mamaqi: Nëse ke ndonjë gjë thuaja kryetari se njeri është.
Taksixhiu: Unë desha me e ndez taksimetrin këta thonë jo jo.
Mamaqi: Jo, atë e ndezi.
Taksixhiu: Desha me ju thonë aty ku rri me shpi kisha 25 vjet rrugët pa ashtu…u bë ajo.
Mamaqi: Ke ndonjë kërkesë tjetër për kryetarin?
Taksixhiu: Deri tani s’kam.
Më pas ai mësoi se ishte regjistruar nga kamera e “Xing me Ermalin”.

Shtuar më 08/01/2017, ora 14:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori