"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM)

Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy.

Puntata nisi me batuta dhe të qeshura, pasi Luana i dhuroi një biçikletë të vogël “Xhodës”.

Xhoda kemi një dhuratë për ty”, shprehet moderatorja.

Por nderkohe që Xhoda shprehu deshiren të ishte femija e tij, Luana u shpreh se ajo e ka një të tillë 4 vjeç.

Për ke e tha do thoni ju? Epo sigurisht, për emisionin “Shiko Kush Luan”.
Shtuar më 18/10/2020, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori