Kafe e puro, deputetët kapen "mat" (FOTO LAJM)

Gjatë pushimit, deputetët nuk ngurojnë të shkëmbejnë muhabete mes njëri tjetrit dhe pse jo të shijojnë dhe ndonjë puro.

Nuk mungojnë ata që preferojnë të ulen në kafet rreth Parlamentit dhe ashtu sikundër duket e nga fotot po shijojnë pushimin.

Shtuar më 07/06/2020, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori