Ka tension edhe në Pogradec, Bashkia do lirimin e KZAZ-së (VIDEO)
Ka degraduar situata edhe në qytetin e Pogardecit teksa Bashkia kërkon lirimin e KZAZ-së Nr. 67.

Deputeti zonës Klevis Baliu ka kërkuar një datë tjetër të zgjedhjeve dhe jo në atë 30 qershor që është planifikaur nga mazhoranca.
Shtuar më 19/06/2019, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori