Ka shprehur gjithmonë dashurinë, Fifi zyrtarizon më në fund lidhjen (FOTO LAJM)

Në të gjitha intervistat e saj apo publikimet në rrjetet sociale, Fifi nuk ka nguruar asnjëherë të shpreh se është marrëzsht e dashuruar duke lënë mister djalin.

Por pak kohë më parë këngëtares ju zbulua padashje identiteti i të dashurit të saj pasi i kishte bërë "tag" në një InstaStory ku i shprehte se do të bëntë çdo gjë për të.

Postimet e shpeshta dhe deklaratat se dikush i ka thyer zemrën duket se kanë marrë fund për këngëtaren dhe çdo gjë është në rregull me Xhuljo Tabakun.

Ajo që vihet re së fundmi në profilin e saj është se këngëtarja ndjek vetëm një preson në Instagram dhe ai është pikërisht Xhuljo.

Nga kjo duket se marrëdhënia e tyre po shkon më së miri dhe Fifi është "rehatuar"./albeu.com/
Shtuar më 24/10/2020, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori