"Ka lidhje me rusët", Berisha deklaratë të fortë për eurodeputetin
Ish-Kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratat e eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein ndaj Monika Kryemadhit, duke thënë se, ai ka gabuar sepse nuk nuk i takon atij të përdorë formula siç i thotë Edi Rama.

“Ai gaboi. Së pari nuk i takon atij të përdor formula siç i thotë Edi Rama. Së dyti, gosipi është gosip dhe tani nga darka fliste për “shershe la femme”. Ai dëshpërim që shtyu atë në urrejtje personale ndaj Monikës, gojët e liga thonë se ajo mund t’i ketë prishur diku punë”, deklaroi ish-kryeministri.

Berisha i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha gjithashtu se se Knut Fleckenstein është i lidhur me rusët.

“Erdhi ky në Tiranë, Knuti në verë dhe takoi shoqërinë civile. 5 organizata, që të 5-ta të sponsorizuara nga Soros dhe u tha mos u mërzisni se Saliun e nxisin rusët. Ndërkohë që i ka lidhjet me rusët vetë të dokumentuara”, tha ndër të tjera Berisha
Shtuar më 01/03/2019, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori