Julian Deda foto me familjen nga "lokali i lagjes" (FOTO LAJM)

Aktori shumë i njohur dhe i diskutuar i humorit, Julian Deda nuk e ndan dot humorin as nga jeta e tij e përditshme.

Këto ditë të nxehta, Juli ka vendosur t’i kalojë në pishina me familjen e tij. Ai është duke pirë diçka me bashkëshorten dhe fëmijët buzë pishinës, e për këtë shkruan:

“Tu pi kafe te lokali i lagjes”.

E kush nuk e ëndërron një ‘lokal lagjeje’ si ai i Jul Dedës? Do të ishte vërtetë bukur që të gjitha lagjet të kishin një bar të tillë, por vetëm Juli dhe familja e tij e kanë këtë fat. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2017, ora 12:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori