Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin
Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike.

27-vjeçari Bernard Toçi, u arrestua pas kontrollit të ushtruar nga policia pak pas krimit ku mbeti i vrarë Dritan Haxhollin. Kjo pasi në banesën e tij në lagjen nr.2, në katin e tretë të një pallati, u gjetën dhe sekuestruan 7 doza kokainë, të cilat ishin paketuar dhe gati për t’u shitur.

Bernard Toçi ishte prej muajsh nën hetim nga autoritetet, pasi dyshohej si shpërndarës kokaine.
Shtuar më 13/10/2019, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori