Jeni fitues i Lotarisë Amerikane? Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM)

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona që janë përzgjedhur si fitues të Lotarisë "DV2020". Ambasada thekson se të gjithë këta persona duhet të dërgojnë të dokumentet e nevojshëm arsimor përpara se të kryejnë intervistën e tyre. Bëhet fjalë për dokumentet, diploma e shkollësmesme, vërtetimet e shkollësmesme si dhe diplomat universitare nëse i zotërojnë.

Postimi i Ambasadës:

Jeni përzgjedhur për Lotarinë DV2020? Mos harroni të dërgoni të gjitha dokumentet arsimore përpara intervistës tuaj - diplomat e shkollësmesme, vërtetimet e shkollësmesme dhe diplomat universitare! PyetAnen.
Shtuar më 23/05/2019, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori