"Jeni emision skandaloz...", Albana Osmani i përgjigjet pytjes së Kejvinës
Mbrëmjen e sotme, në emisionin "Xing me Ermalin" ka qënë e ftuar Albana Osmani.

Në momentin e pyetjesKejvinës ashtu siç bëhet zakonisht në emision, Albana ka habitur me përgjigjen e saj.

Kejvina e bërë pyetjen se : Nëse do të kishe aftësi të shikojë në çdo vend, tek dushi i kujt do të shikoje?"

Albana me të qeshur i është përgjigjur se "emisioni i Ermalit është seksist dhe skandaloz" duke anashkaluar kështu pyetjen provokuese.

Kujtojmë s eky ka qënë edhe një thumbim për të dashurën e blogerit Naser e cila qau në emision disa puntata më parë pas pyetjesKejvinës. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori