"Je suis Charlie" në të gjithë botën (FOTO LAJM)

Shprehja "Je suis Charlie" është bërë e përdorshme jo vetëm në rrjete sociale, por një shprehje e tillë është vënë edhe nëpër rrugë dhe ambjente të tjera në Paris dhe në mbarë botën.

Kjo shprehje u bë monumentale pas ngjarjes së rëndë në revistën "Charlie Hebdo" ku u vranë 12 persona.

Në këto fotografi mund të shihni moton "Je suis Charlie" të vendosur në kënde të ndryshme dhe të përdorur nga shumë persona në botë./albeu.com/


Shtuar më 11/01/2015, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori