Java e aventurës ballkanike në Shqipëri (FOTO-LAJM)

Ministria e Zhvillimit Urban dhe Turizmit në bashkëpunim me Agjencinë Kombëtare të Turizmit, Programin Rajonal të USAID-it dhe Shoqatën e Udhëtimit të Aventurës dhe Tregtisë organizojnë javën e aventurës ballkanike në Shqipëri.

Në këtë udhëtim eksplorues i cili organizohet me 28-31 Gusht, do te marrin pjesë edhe gazetarë të mediave ndërkombetare. Udhëtimi do të nisë nga Petrela, më pas do të ndalohet në Vlorë, në Gadishullin e Karaburunit, bazën e Pashalimanit, Porto Palermo, Ksamil, Butrint, Gjirokastër, Përmet dhe Pogradec. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori