"Jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së", Kryemadhi i përgjigjet Flackenstain
Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Knut Flackenstain se ishte i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së.

Statusi:

Shqipëria është shtëpia e shqiptarëve.
Ky është misioni ynë, asnjë hap pas.

Deklarata e Flackenstain:

"Dje patëm disa shkëmbime të mira me disa ndoshta ish deputetë. Së pari me Bashën. Ne e bëmë të qartë se ne e kuptojmë nga njëra anë argumentet e tij, pro edhe nëse opozita të ketë të drejtë me akuzat, bojkotimi nuk zgjedh problemet. Unë u çudita dhe u zhgënjeva nga kryetarja e LSI sepse ajo tha vetëm një fjali në fund të takimit “që ata e kanë marrë vendimi e tyre për ndryshim” /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 11:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori